Inpilates
"I must be right. Never an aspirin. Never injured a day in my life. The whole country, the whole world, should be doing my exercises. They'd be happier." Joseph Hubertus Pilates, in 1965, age 86.

Tere tulemast!

Pilates on treeningsüsteem on nime saanud oma looja  Joseph H. Pilatese järgi. Treeningu eesmärkideks on keha, vaimu ja meelelaadi täieliku kooskõla saavutamine, süvalihaste tugevdamine ning lülisamba stabiilse asendi säilitamine.

Pilates on ohutu ja tõhus treeningmeetod kõigile, kes soovivad säilitada head rühti, õiget kehahoiakut, suurendada painduvust, parandada sportlikke saavutusi või õppida läbi kehakontrolli ennast igapäevaelus tekkivatest pingeasenditest vabastama. Pilates on hea aluspõhi ükskõik millise spordialaga tegemisel.

 Hea rüht on nooruse ja tervise allikas!

Tänu harjutuste süsteemsele sooritusele tugevdatakse rühilihaseid, paraneb liikumise kvaliteet ja keha üldine tasakaal. Treeningus õpitakse õiget hingamist, keskendutakse keha kontrollile, keha liikumisjõudude mõistmisele ja arendamisele.

Kui keha omandab põhiharjutustiku, toimub liikmine edasi keerukamate, koordineeritud ja head kehatunnetust nõudvate harjutusteni. Siis näeb treening välja nagu seatud koreograafia, milles on jõudu, ilu ja graatsiat.

Treening sobib väga hästi ka vigastustest taastumiseks, selja- kaela- ja õlaprobleemidest vabanemiseks, osteoporoosi korral. Mingeid ealisi piiranguid ei ole.

Meie noorim treenija on 6-aastane - ja vanim 74-aastane.  Treening sobib nii meestele- kui naistele

Keha õpib töötama tõrgeteta nagu Ferrari!

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusealustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm, mida kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond, aitasid OÜ-l  Rabav Rüht soetada Pilatese  treeningmasinaid.

Projekti "Pilatese täendkoolitus- masinad" perioodil 12.07 2010 -15.09 2011 Elluviimist toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse teadmiste ja oskuste arendamise programm. Programmi kaasrahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Inpilates